Hulp bij inschrijving op participaties Windpark Westermeerwind
Windpark Westermeerwind heeft aangekondigd dat het belangstellenden voor de in november aangekondigde participatiefondsen hulp gaat bieden bij de inschrijving. Bewoners van de gemeenten Noordoostpolder, Urk en voormalig Lemsterland kunnen sinds 15 november via de website www.gavoordewind.nu zich inschrijven voor financiële deelname in het
Windpark Westermeerwind, gelegen in het IJsselmeer langs de dijken van de Noordoostpolder.
Deelname is mogelijk op twee manieren: het Westermeerwind Leningenfonds met een rente van 6% en meer risicodragende participaties, en het Westermeerwind Aandelenfonds, die naar verwachting 8 tot 10 % rendement zullen bieden. Inschrijving is mogelijk tot eind januari en is vanaf 500 euro.
Projectdirecteur Anne de Groot: ‘Onze voorlichtingsavonden in november trokken meer dan 500 belangstellenden. Ook het aantal bezoekers van de participatie website is met ruim 7.000 unieke gebruikers hoog te noemen aangezien de aanbieding voor participatie exclusief geldt voor bewoners van de gemeenten Noordoostpolder, Urk en voormalig Lemsterland. Toch merken we dat inschrijven via internet niet voor iedereen dagelijkse kost is. Wij bieden hierbij graag onze hulp aan, omdat wij het belangrijk vinden dat alle inwoners van de drie gemeenten kunnen deelnemen.’
Elke woensdag en elke vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur (2, 4, 9, 11, 16, 18 januari) zitten twee medewerkers van het participatieteam klaar in het Agrico-gebouw aan de Duit 15 in Emmeloord om hulp te bieden bij het inschrijvingsproces. Daarnaast is ook telefonisch hulp mogelijk. Dit kan via de terugbelknop op de website. De aangeboden hulpmiddelen zijn puur bedoeld om hulp te bieden bij het inschrijvingsproces en niet voor inhoudelijke vragen over het windpark. Met het aanbieden van hulp bij de inschrijving komt het windpark tegemoet aan de wens van veel omwonenden.
Category: Offshore windparken, Offshore Windparken, Onshore windparken, Windenergie, Windparken