DHSS sluit O&M contract voor Duits offshore windpark Merkur
Logistiek bedrijf DHSS is al sinds het begin van de bouw betrokken bij het Duitse offshore windpark Merkur. Het sloot een contract met GE Renewable Energy voor de het leveren van logistieke diensten en scheepsagent activiteiten. Deze week werd bekend gemaakt dat GE Renewable Energy DHSS ook inzet tijdens de onderhoudsfase van het windpark.
Het Duitse windpark met 66 Halliade 150-6MW turbines was in de zomer van 2019 gereed. De bouw van het Merkur windpark werd vanuit de Eemshaven georganiseerd. GE Renewable Energy heeft hier ook haar onderhoudsbasis. DHSS zal vanuit haar vestiging in de Eemshaven wederom de logistieke dienstverlening en scheepsagent diensten bieden.
GE Renewable Energy zet voor het onderhoud van het windpark het nieuwe serviceschip (SOV) Windea Jules Verne in. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan het schip op de Ulstein werf in Noorwegen. Na proefvaarten komt het schip naar Eemshaven.
Category: Wereldwijd, Windenergie