Senvion (REpower) gaat 2 windparken in Nederland bouwen
Onlangs heeft on- en offshore fabrikant Senvion (voorheen REpower) bekend gemaakt dat het dit jaar een tweetal windparken in Nederland gaat bouwen. Het betreft windpark Laarakkerdijk in Brabant en windpark Zierikzee BV in Zeeland.
Eneco Windpark Laarakkerdijk bestaat uit een vijftal MM 100 Senvion windturbines met een totaal capaciteit van 10 MW. De bouw gaat in november 2014 van start. In het voorjaar 2015 zal dit windpark aangesloten worden aan het net en groene stroom gaan leveren.
Windpark Zierikzee BV zal bestaan uit een drietal 3.4 M 104 Senvion windturbines. Dit is Senvion’s krachtigste windmolen onshore. Dit start van de bouw van het windpark zal in augustus 2014 zijn. In totaal heeft Senvion 150 MW aan geïnstalleerd vermogen in Nederland.
Bron: Senvion
Category: Groene energie, Onshore windparken, Windenergie, Windturbines