Bouw windpark Rijnmond gaat door
Ondanks dat bewoners in het gebied Rijnmond Rotterdam naar de rechter stapten toen de aannemer begonnen was met bouwen van de windmolens, heeft de rechtbank een streep door de vergunning gehaald. De bewoners werden op de hoogte gesteld van de komst van het windmolenpark (8 molens) langs het Hartelkanaal tegenover Heenvliet en Geervliet toen de aannemer al begonnen was. De gemeente verzuimde om de vergunning in 2011 in een huis-aan-huisblad in Heen- en Geervliet te publiceren.
De bewoners vonden dat zij daardoor niet tijdig tegen het besluit in beroep konden gaan. En de rechter gaf ze daar woensdag gelijk in. Daardoor moet de vergunningprocedure opnieuw worden gestart. De bewoners van Heenvliet en Geervliet kunnen op die manier toch bezwaar maken.
Klik hier voor het originele bericht.
Bron: Rijnmond
Category: Bedrijven, Electriciteit, Fotos, Groene energie, Onshore windparken, Onshore windparken, Overheid, Windaanbod, Windenergie, Windmolens, Windparken, Windturbines